Hakkımızda

Home Kurumsal Hakkımızda
Benna Asansör

Tecrübenin Kaliteyle Birleştiği Yer

2010 yılından beri alanında faaliyet gösteren BENNA ASANSÖR olarak kaliteli ürün ve hizmeti ile Kocaeli ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde, deneyimli ve alanında uzman ekiplerimiz ile asansör montaj, bakım, modernizasyon ve servis hizmeti sunmaktayız. Yılların da vermiş olduğu tecrübe ile sektörün öncü firmaları arasında hak ettiği yeri almış ve almaya da devam etmektedir.

Benna Asansör, sektöründe tecrübeli mühendis ve teknisyen kadrosu ile Gebze Kocaeli’de, Asansör Montaj Taahhüt, Asansör Bakım Servis ve Asansör Bakım Onarım firması olarak kurulmuştur. Ulusal standartlarda referans şirket olma vizyonu ile birlikte, müşteri ve kalite odaklı yaklaşımımız ile ürün ve hizmetlerimizde dünya çapında kabul görmüş standartlarda hayata geçirmekteyiz. Benna Asansör Kalite Yönetim Sistemi ISO:9001 ve ISO 9001CE standardına uygun olarak yapılandırılmış ve belgelenmiştir. Benna Asansör olarak, standart iş yapış şeklinin korunması ve süreçlerin iyileştirilmesi her zaman ilk önceliklerimizdendir.

Asansör sağlığının; insan sağlığına etki edecek kadar önemli olduğunun bilincinde olan firmamız, AR-GE ve kalite odaklı yaklaşımını koruyarak müşterilerimize, çalışanlarımıza, ve topluma katma değer katan ürün ve hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.

11

Yıllık Deneyim

90+

Aylık Aktif Bakım

55+

Yapılmış Revizyon

17

Bitmiş Proje

2010'dan Bugüne

Verdiğimiz hizmetlerde önceliğimiz kaliteli iş ortaya koymak ve insan sağlığını tehdit edebilecek her türlü unsuru ortadan kaldırmaktır. Rutin iş dağılımımız aşağıdaki gibidir:
Asansör Bakım & Onarım
40%
Yeni Asansör Montajı
10%
Asansör Revizyonu
30%
Teklif Verme ve İletişim
20%
Kurumsal

Neden Benna Asansör

Asansör Montaj Taahhüt, Asansör Bakım Servis ve Asansör Bakım Onarım için 7/24 ileteşime geçebilirsiniz.

7/24 Hizmet

Servis işlemlerinde, teknik personelimiz her biri kendi dalında uzman mühendis, tekniker, teknisyen ve bu konularda uzman elemanlardan oluşmaktadır. Öncelikle hedefi müşteri memnuniyeti olan kuruluşumuz, müşterilerine daima kesintisiz ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla, 7/24 saat çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Teknik Kadro

Benna Asansör, alanlarında deneyimli mühendis ve teknik ekibi ile asansör uygulama, alan proje çizimleri, belediye onay teslim işlemleri ve devamında yapılan iş ve proje takipleri ile tescil ve asansör montajı konusunda hiçbir sorunla karşılaşmaksızın a’dan z’ye hızlı ve güvenilir iş teslimi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

11+ Yıllık Tecrübe

2010 yılından bugüne, hep aynı özveriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
  • 7/24 Hizmet
  • Teknik Kadro
  • Hizmette Yetkinlik
  • Hizmet Kaliyesi

Yetkinlik

Hizmet verdiğimiz asansör alanında EN 13015, CE MODUL B, TSE HYB, GARANTİ BELGESİ, MARKA TESCİL gibi belgeleri almaya hak kazanmıştır. Çalışma alanlarında yetkili belgelere haiz olan firmamız, ilgili belgelerin alınmasında zorunluluk kabul edilen şartları, her projesinde maksimum seviyede uygulamaktadır.

Hizmet Kalitesi

Benna Asansör, siz değerli müşterilerini bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmaya davet ediyoruz. Benna Asansör kalitesini size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Asansör çözümlerinizde bizimle irtibata geçmenizi temenni ediyor, tüm mesai arkadaşlarımız adına firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ediyoruz.
Hemen Ara!